Co robić na domówce ze znajomymi?

Pogoda bardziej wakacyjna i luzowanie obostrzeń też małymi kroczkami pozwala nam wrócić do normalności. Zaczynamy korzystać ze spacerów bez maseczek, z siłowni, basenów i innych opcji. Tak samo nasze życie towarzyskie zaczyna wracać na właściwy tor – odkopujemy znajomości, spotykamy się oraz organizujemy wszelakie imprezy, które pomogą nadrobić kontakty. Ale co robić na takiej imprezie?

Sposoby spędzenia czasu na imprezie

Pomijając wspólne siedzenie, tańczenie i żartowanie w akompaniamencie muzyki, warto zastanowić się nad rozwiązaniami, które zmotywują wszystkich członków domówki do brania udziału. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzą się gry karciane oraz planszowe, które pozwolą wszystkim członkom spotkania na wzajemną integrację bądź rywalizację. Jeśli nie macie pomysłu na to, co będzie najlepszym rozwiązaniem na Wasze imprezowe dylematy, zajrzyjcie na https://mdrgry.com/ i zapoznajcie się z dostępną ofertą gier imprezowych. 

Co w ofercie?

Jeśli chcecie spróbować klasyków gatunku gier karcianych, to zastanówcie się nad kartami do gry w wojnę. W końcu to jedna z najstarszych gier karcianych na świecie. Z klasyków równie dobre mogą być kalambury – w końcu zgadywanie różnych rzeczy jest też dobrym rozwiązaniem na spędzenie czasu z ludźmi (a do tego nie ma limitu grających). Jeśli natomiast chcecie spróbować czegoś innego, to zastanówcie się nad grą planszową o pracy w korporacji, karierze politycznej czy lekarskiej. Jak widzicie, oferta opiewa w klasyki, jak i w nowe tytuły. Jedyne czego potrzebujecie to ustalenie terminu spotkania z przyjaciółmi, wyciągnięcia gry na stół i miło spędzonego czasu. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =