Wydruk książki – w jakich ilościach jest możliwy?

Jeszcze do niedawna druk książki na życzenie, jeśli chodzi o specyficzną liczbę stron czy egzemplarzy, nie był możliwy do zrealizowania. Dziś ta sytuacja się zmieniła. Jesteśmy w stanie wydrukować nawet pojedyncze strony. Drukarnie wyposażone w najnowsze technologie są w stanie sprostać każdym oczekiwaniom w kwestii ilości zadrukowanych kartek. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej formie druku zwanego cyfrowym. Ta forma jest obecnie jedną z najpopularniejszych a także bardziej atrakcyjnych pod kątem ceny usługi.

Dla kogo wydruk cyfrowy

Druk cyfrowy jest stosowany najczęściej w przypadku mniejszych formatów oraz niewielkich ilości stron. Ta technologia jest idealnym rozwiązaniem dla pisarzy dopiero rozwijających swoje skrzydła, którzy są w stanie wybadać rynek i potencjalną sprzedaż swojej książki poprzez wydrukowanie mniejszej liczby pozycji. Jest to także idealna opcja dla pisarzy wydających książki własnym sumptem w formie self-publishing.

Jedną z możliwości, którą oferuje wiele nowoczesnych drukarni, jest także wydruk próbnej wersji książki, aby sprawdzić, jak będzie wyglądała przed zleceniem wydruku masowego. Druk cyfrowy to także efektywny sposób na uzyskanie papierowych egzemplarzy dla osób potrzebujących szybkiego nabycia pozycji specjalistycznych lub książek dla recenzentów.

Niskonakładowy wydruk książek w formie cyfrowej wydaje się być bardzo konkurencyjną alternatywą dla druku tradycyjnego. Taką usługę proponuje coraz więcej firm, jak np. drukarnia Totem, której pełna oferta znajduje się na stronie https://www.totem.com.pl/druk-cyfrowy/cyfrowy-druk-ksiazek.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + osiem =