Przebarwienia na skórze – czy zabiegi laserowe są bezpieczne?

Przebarwienia skóry to problem, który dotyka wielu z nas. Na szczęście w dzisiejszych czasach możemy się łatwo ich pozbyć. Wystarczy, że poddamy się zabiegowi usuwania znamion przy pomocy lasera. Ta metoda jest najskuteczniejsza. Daje niemal natychmiastowe efekty, a przy tym jest niemal bezpolesna…

Jak to działa?

Każdy laser wydziela ciepło. To właśnie ono usuwa z naszej skóry nieestetyczne przebarwienia. Po zastosowaniu terapii nasza skóra na powrót staje się jednolita i gładka. A my wyglądamy jakby na naszym ciele nigdy nie było żadnego znamienia.

Czy usuwanie znamion laserem jest bezpieczne dla naszego zdrowia?

Oczywiście, że tak. Musimy jednak zachować zasady bezpieczeństwa. Po pierwsze zabieg musi wykonać doświadczony specjalista. W innym przypadku ryzykujemy  bolesnym poparzeniem skóry.

Pamiętajmy, że zabiegi tego typu może wykonywać tylko wykwalifikowany lekarz, nigdy kosmetyczka.

Ponadto po zabiegu należy zachować szczególne środki ostrożności. Musimy pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu nasza skóra jest niezwykle wrażliwa. Musimy ją dobrze chronić przed wpływem promieni słonecznych. Dlatego powinniśmy stosować kremy z wysokim filtrem UV. Zabiegi zdecydowanie lepiej wykonywać na przełomie jesieni i zimy. To właśnie wtedy nasłonecznienie jest najmniejsze. Mniejsza ilość światła znacząco przyśpiesza proces rekonwalescencji.

Czy usuwanie znamion laserem jest bolesne?

Usuwanie znamion laserem jest praktycznie  bezbolesne. W trakcie zabiegu pacjent jest miejscowo znieczulony.

Jeden Komentarz

  1. Korzystałam z zabiegów laserowych ,wszystkim polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × pięć =