Rodzaje bielizny dla mężczyzn

Każdy mężczyzna powinien wiedzieć, że jednym z niezwykle istotnych elementów stroju jest odpowiednio dobrana bielizna. Musi ona być przede wszystkim wygodna w noszeniu, tak aby zapewniała optymalną swobodę ruchów i nie obcierała skóry. Najpopularniejszym rodzajem bielizny męskiej są przylegające do ciała bokserki, które idealnie nadają się do każdego ubioru – niezależnie od pory roku. Wyjątkowo modne modele znajdziemy w bogatej ofercie na https://smilers.pl/.

Nie ograniczajmy się do bokserek 

Wspomniane już bokserki dzielą się na obcisłe i luźne. Te pierwsze są bardzo uniwersalne, drugie zaś pasują wyłącznie do stylizacji casualowych, natomiast nie sprawdzą się w przypadku strojów eleganckich i stricte sportowych. Oprócz bokserek na rynku są również dostępne klasyczne slipy, które do niedawna dominowały w szafach polskich mężczyzn ze względu na niską cenę. Charakteryzują się one tym, że nie posiadają nogawek i zasłaniają ciało jedynie od pasa do początku uda, skutecznie chroniąc narządy płciowe i pośladki. Obecnie są noszone głównie przez osoby starsze i ubierające się na co dzień w garnitury.

Do kategorii, jaką jest bielizna męska zaliczamy też szorty, czyli luźne spodenki materiałowe gwarantujące maksymalny poziom komfortu. Sprawdzają się one znakomicie zwłaszcza jako garderoba przeznaczona do spania lub na plażę. Pozostałe godne uwagi typy bielizny to m.in.: stringi wyróżniające się minimalną powierzchnią (charakterystyczny, wąski pasek materiału w tylnej części), kąpielówki wykonane z tworzyw sztucznych, a także specjalne majtki termoaktywne, chroniące skórę przed otarciami i podrażnieniami podczas uprawiania sportu.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedem + cztery =