Proste sposoby na dekorację przedpokoju

Przedpokój to jedno z pomieszczeń, o którym zapominamy w ferworze projektowania wnętrz na własną rękę. Wszyscy skupiają się na salonie, sypialni czy wreszcie kuchni, po czym budzą zbyt późno, ponieważ ta część mieszkania pozostaje niezagospodarowana, a budżetu na wykończenie brak. Co w takiej sytuacji? Jak udekorować przedpokój?

Kiedy pieniędzy brak

W sytuacji, gdy większość środków została przeznaczona na dekorowanie pozostałych pomieszczeń, nie należy popadać w panikę. Czasem małym kosztem można uzyskać ciekawy efekt. Takim rozwiązaniem może być wybór kontrastowego koloru na ścianie. Dobrze prezentują się różnego rodzaju szablony wzornicze. Pięknie wygląda namalowane na ścianie rozłożyste drzewo.

Kiedy w rodzinie jest ktoś z talentem plastycznym, można jeszcze bardziej obniżyć koszty, powierzając mu to artystyczne zadanie. Takim samym rozwiązaniem jest powieszenie ciekawych napisów lub mott życiowych, z którymi utożsamia się rodzina. Z bardziej tradycyjnych rozwiązań można zastosować klasyczne lustra, które w przedpokoju będą niezwykle praktyczne, a przy tym powiększą optycznie dostępną przestrzeń

Na trochę większy budżet

W przypadku, gdy po urządzaniu wnętrz, pozostało trochę więcej pieniędzy w portfelu, a dodatkowo przestrzeń w przedpokoju pozwala na małe szaleństwo, świetnie sprawdzi się tam fotel. Dobrze się prezentuje, a przy tym będzie funkcjonalnym rozwiązaniem podczas zakładania butów czy odkładania kobiecej torebki. W dodatku w oryginalnym stylu, na pewno pięknie udekoruje wnętrze.

Tekst przygotowany we współpracy z firmą Versanis.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × cztery =