Najmodniejsze akcesoria do smartfonów

Wraz z rozwojem smartfonów i coraz większą ilością dostępnych modeli także akcesoria do nich zaczęły się pojawiać w wielu odsłonach. A obecnie można nawet powiedzieć, że niektóre są po prostu modne, a inne są zwyczajne i niepopularne. Najważniejsze jest jednak, aby akcesoria pasowały nie tylko do samego charakteru telefonu, ale też do jego użytkownika.

Osoba zajmująca się biznesem nie kupi sobie przecież różowego etui z uszami króliczka, a nastolatki raczej niechętnie kupią zwykłe skórzane etui tylko dlatego, że jest praktyczne.

Modne i praktyczne

Etui do smartfona to podstawa nie tylko jeśli chcemy, aby nasz telefon był modnym dodatkiem, ale też w celu ochrony go przed drobnymi urazami, jakie mogą się przytrafić nawet gdy wrzucimy telefon do kieszeni czy torebki. Obecnie w Polsce bardzo popularne są dwa telefony: Redmi 6A, który jest po protu tani oraz iPhone XR, który jest najnowszym flagowcem od Apple. Na te dwa modele można znaleźć najwięcej różnych etui.

Etui na telefon XIAOMI REDMI 6A najczęściej ma podkreślać smukły kształt urządzenia. Z kolei etui na telefon iPhone XR ma pokazywać jakiej marki jest to telefon. Jednak w obu wypadkach modne są te same wzory. Często etui ma wzór marmuru, ponieważ ten wzór już od dwóch sezonów jest modową bazą. Natomiast bardzo często można też trafić na przeźroczyste etui z silikonu, które dobrze leżą w ręce, ale też pokazują markę telefonu i jego fabryczny kolor.

Oprócz etui nakładanych na tył telefonu bardzo modne są mini torebeczki. To trend skierowany do kobiet, ale mężczyźni z kolei mogą kupić etui, które wygląda jak portfel, a więc można w nim schować dokumenty, pieniądze i telefon. Zamiast nosić osobno portfel i telefon można mieć tylko pod ręką telefon w modnym etui.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć − 1 =