Jakie koszulki najczęściej wybierają mężczyźni?

Odpowiednia odzież jest dla wielu mężczyzn nie tylko wierzchnim okryciem ciała, ale i pewnego rodzaju wizytówką samego siebie oraz pokazaniem prowadzonego stylu życia, podkreśleniem klasy czy dbałości o siebie.

Popularne męskie koszulki – co jest trendy?

Wśród trendów wybieranych przez mężczyzn od lat w topie niezmiennie plasują się koszulki polo męskie markowe. Wyróżniają się one nie tylko eleganckim wyglądem i to nawet wtedy gdy są zupełnie „luźne” i nie przeznaczone do biura, ale i wyjątkową lekkością, ładnym krojem i odpowiednim poziomem przewiewności, dzięki któremu ciało się w nich nie poci. Koszulki markowe są również wykonywane z wysokiej jakości materiałów: od naturalnej bawełny przyjemnie układającej się na ciele, po różnego rodzaju domieszki dobrane tak, by skóra dobrze się w nich czuła.

Dużym zainteresowaniem mężczyzn cieszą się kultowe Emporio Armani t shirt, ale także koszulki marek Ralph Lauren, Tommy Hilfiger czy Fynch-Hatton. Te firmy od lat wyróżniają się dużym uznaniem klientów ze względu na bardzo drobiazgowe wykonanie, wysokiej klasy tkaniny i kolorystykę, która świetnie spisuje się zarówno podczas luźnych spotkań towarzyskich, jak i wydarzeń bardziej formalnych, biznesowych. Jeszcze kilka lat temu koszulki polo kupowane były najczęściej przez grających w golfa, dzisiaj weszły już do mainstreamu, ale nadal doceniana jest ich wysoka jakość i dopasowanie do ciała, które pozwala podkreślić sylwetkę i uwypuklić mięśnie brzucha czy klatki piersiowej bez ich nadmiernego przerysowywania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 5 =