Komputery poleasingowe – dobra jakość za niewielką kwotę

Kupując nowy laptop, pecet lub inny sprzęt komputerowy musimy zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami. Chodzi przede wszystkim o klasę danego urządzenia, rodzaj zamontowanych w nim podzespołów oraz cenę. To ostatnie kryterium często decyduje o rezygnacji z zakupu, gdyż konstrukcje pochodzące prosto od producenta są przeważnie bardzo drogie. Na szczęście na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących wyprzedaż monitorów i komputerów poleasingowych.

Zdrowy rozsądek świetnym doradcą

Komputery poleasingowe to w większości urządzenia używane, ale utrzymane w niemal idealnym stanie wizualnym. Charakteryzują się tym, że przed wystawieniem na sprzedaż były eksploatowane przez firmy i duże korporacje, a służyły stricte do zadań służbowych. Ich cena jest niekiedy nawet kilkakrotnie niższa niż cena nowych produktów o podobnej wydajności (do 70%), co wynika z faktu, że sprzęt komputerowy niezmiernie szybko traci na wartości. Poleasingowe modele są bardzo atrakcyjne dla konsumentów nie tylko pod względem ekonomicznym, ale przede wszystkim technicznym. Pochodzą bowiem zazwyczaj z najwyższej biznesowej półki i od uznanych producentów, a dzięki temu są ponadprzeciętnie wytrzymałe, wykonane z ogromną dbałością o szczegóły i wyposażone w wydajne oraz żywotne podzespoły.

Ogromne znaczenie ma również to, że są objęte gwarancją (12 miesięcy), posiadają legalne oprogramowanie zainstalowane na dysku i zostały sprawdzone pod kątem wirusów (gwarancja bezpieczeństwa użytkowania). Godne polecenia są w szczególności komputery poleasingowe w Warszawie, ponieważ działa tutaj wiele firm specjalizujących się w sprzedaży wyselekcjonowanych urządzeń wysokiej klasy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 3 =