Jaki prezent na urodziny kupić osobie niewidomej?

Jeśli szukasz prezentu urodzinowego dla kogoś, kto jest niewidomy, powinieneś wziąć pod uwagę zainteresowania i hobby tej osoby. Zazwyczaj można znaleźć gry planszowe, które są zaprojektowane specjalnie dla niewidomych graczy. W niektóre z tych gier mogą grać również osoby widzące.

Gry planszowe

Gry planszowe są doskonałym sposobem, aby zebrać ludzi i dobrze się bawić. Mogą one obejmować zarówno proste gry karciane, jak i złożone gry strategiczne, takie jak szachy. Można również znaleźć gry planszowe z elementami dotykowymi, takimi jak brajl lub wypukłe cyfry lub litery na elementach gry. Jedną z najlepszych rzeczy w grach planszowych jest to, że nie wymagają one żadnej technologii i nie wymagają wzroku, aby grać, co czyni je idealnymi dla osób niewidomych. Możesz je nabyć za pośrednictwem strony: http://sklep.altix.pl/pl/gry-dla-niewidomych-2.

Komiksy i powieści graficzne

Komiksy i powieści graficzne to kolejna świetna opcja, jeśli chodzi o poszukiwanie prezentów dla osób niewidomych, ponieważ są one zazwyczaj dostępne w dużych wydaniach drukowanych lub w wersji audio, co czyni je dostępnymi nawet dla osób nieposiadających wzroku! W tej kategorii jest wiele różnych gatunków, więc na pewno znajdziesz coś, co odpowiada zainteresowaniom.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 1 =