Co warto dokupić do drona?

Latające sprzęty tego typu stały się w ostatnim czasie bardzo atrakcyjne cenowo nawet dla przeciętnego Kowalskiego. Możemy je nabyć już za około 100 zł, choć będzie to produkt bardzo podstawowy i niezbyt funkcjonalny. Z drugiej jednak strony nawet tanie urządzenie można znacznie ulepszyć, dobierając do niego szereg różnych przydatnych akcesoriów.

Ulepszenie gwarancją bezproblemowej zabawy

W co zatem warto zainwestować, by znacznie poprawić wygląd i działanie naszego wielowirnikowca? Na początek należy się zaopatrzyć w odpowiednią torbę albo walizkę, w której będzie można bezpiecznie przewozić sprzęt w miejsca, do których wybieramy się po przygodę.

Kolejnym istotnym elementem godnym uwagi jest dodatkowa bateria, ponieważ większość popularnych obiektów latających może działać w powietrzu nieprzerwanie jedynie przez kilkanaście minut. Wyjątkiem są drony Dji, które nieprzeciętnie długo potrafią unosić się bez konieczności doładowania. Z informacjami o nich można zapoznać się np. tutaj https://www.drony.net/category/drony-dji.

Ważne akcesoria to także anteny, zwiększające zasięg nawet do 400 m. W tym miejscu należy też wspomnieć o wifi repeater, który dodatkowo wzmocni sygnał. Gimbale z kolei, czyli specjalne systemy podtrzymujące kamerę i dające poczucie pełnej kontroli nad jej działaniem, umożliwiają robienie profesjonalnych zdjęć i nagrań. Ostatnim niezbędnym dodatkiem w arsenale naszych akcesoriów do drona są zapasowe śmigła, dzięki którym nawet w sytuacji kolizji czy upadku obiektu możemy kontynuować pracę lub zabawę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × jeden =