VIVACE – Czy ten zabieg naprawdę czyni cuda?

Biostymulacja VIVACE to innowacyjna, najnowocześniejsza metoda skutecznego leczenia zmarszczek i innych oznak starzenia przy jednoczesnym ujędrnianiu skóry. VIVACE dedykowany jest osobom z bliznami, rozstępami, aktywnym trądzikiem i silnym łojotokiem.

Na czym polega sekret VIVACE?

Tajemnica sukcesu technologii VIVACE tkwi w tym, jak jednocześnie wywołuje ona mikronakłuwanie i radiofrekwencję (RF) ogrzewania skóry. Radiofrekwencja, czyli fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej, wywołują silne nagrzewanie skóry – co sprawia, że są tak doskonałe w leczeniu cellulitu! Kontrolowany i całkowicie bezpieczny szok termiczny może spowodować uruchomienie przez organizm procesu regeneracji i przebudowy włókien kolagenowych w skórze. Powstaje nowy kolagen, poprawiając jej jędrność, elastyczność – i wygląd!

Czy VIVACE to lepsza alternatywa dla Botoxu?

Absolutnie!!! Podczas gdy Botox jest świetnym sposobem na tymczasowe wygładzenie zmarszczek, nie leczy on tak naprawdę przyczyny cellulitu. VIVACE to zabieg klasy medycznej, który faktycznie poprawia kondycję Twojej skóry poprzez tworzenie nowego kolagenu i wzmacnianie istniejących włókien. Rezultaty są zauważalne już po jednym zabiegu – z długotrwałą poprawą widoczną po kilku zabiegach.

Jak wykonać zabieg VIVACE?

Zabieg wykonywany jest przez wyspecjalizowaną pielęgniarkę lub lekarza medycyny estetycznej. Co ważne, nie jest to zabieg bolesny i nie ma żadnych skutków ubocznych. Zabieg trwa około 30 minut, a rezultaty widoczne są natychmiast! Jakie są rezultaty zabiegu VIVACE? Rezultaty VIVACE są naprawdę niesamowite: skóra staje się jędrniejsza, gładsza – i wygląda młodziej! Wejdź na stronę https://proderma-clinique.pl/vivace, żeby zamówić taki zabieg!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =