O czym nie można zapomnieć przy korzystaniu z toalety publicznej?

Kiedy jesteś w publicznej toalecie, łatwo jest zapomnieć o higienie. Niezależnie od tego, czy pędzimy przez naszą poranną rutynę, czy po prostu się spieszymy, możemy dać się porwać chwili i nie zwracać uwagi na to, co robimy.

Chociaż są pewne rzeczy, których nigdy nie powinno się robić w publicznej toalecie, oto kilka nawyków, które wszyscy mężczyźni powinni wypracować podczas korzystania z publicznej toalety:

Umyj ręce po skorzystaniu z udogodnień

To oczywiste, ale mimo wszystko ważne. Na przykład, jeśli byłeś ostatnio chory lub przebywałeś w pobliżu kogoś, kto był ostatnio chory, mycie rąk po skorzystaniu z łazienki jest prostym sposobem na uniknięcie rozprzestrzeniania wszelkich zarazków, które mogą być na nich obecne. Pamiętaj o czymś takim jak podajniki mydła i korzystaj z niego po wyjściu z kabiny.

Spłukuj przy każdym użyciu

Przycisk spłukiwania nie działa tak dobrze jak kiedyś – zwłaszcza jeśli nie ma na nim pokrywy – więc najlepiej jest po prostu spłukiwać za każdym razem, gdy korzystasz z łazienki, zamiast czekać do momentu opuszczenia kabiny. Dzięki temu toaleta nie będzie się zapychać i łatwiej będzie Ci uniknąć konieczności pogrążania się.

Sprawdź, czy jest papier toaletowy, zanim usiądziesz

Nie chcesz popełnić tego błędu w domu, ale tym bardziej, gdy jesteś w miejscu publicznym, ponieważ ludzie zazwyczaj nie wymieniają papieru toaletowego, gdy się skończy. Jeśli nie ma papieru toaletowego, poproś kogoś o przyniesienie go z innej kabiny lub poproś o spłukanie nieczystości do czasu, aż będziesz mógł zdobyć więcej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × jeden =