Kursy z Excela – rozwój umiejętności, które mogą się przydać niemal w każdym zawodzie

Umiejętność obsługi oprogramowania biurowego Microsoft to podstawa niemalże w każdej pracy biurowej. W szczególności znajomość programu Excel jest wysoce pożądana. Pogłębienie wiedzy dotyczącej arkuszy kalkulacyjnych może zaowocować awansem, bądź możliwością podjęcia wymarzonej pracy. Inwestycja w siebie, bądź swoich pracowników z pewnością się zwróci.

Szkolenia dla rozpoczynających przygodę z programem

Samodzielna nauka od podstaw nie zawsze przychodzi łatwo. W przypadku chęci nauki programu Excel szkolenie pozwoli na zapoznanie się z programem pod czujnym okiem trenera, który odpowie na wszelkie wątpliwości. Kursy w zakresie podstawowym pozwalają na zapoznanie się z budową arkusza kalkulacyjnego oraz na zrozumienie zasad funkcjonowania oprogramowania. Kursanci poznają podstawowe możliwości Excela m.in. dotyczące:

– skrótów klawiaturowych,

– formatowania danych,

– tworzenie tabel

– pracy z arkuszami,

– formuł i funkcji,

– wykresów,

– możliwości wydruków.

Szkolenia dla doświadczonych użytkowników programu

Kurs Excel zaawansowany przeznaczony jest dla osób obytych z programem, które chcą zgłębić swoją wiedzę. Umożliwia zapoznanie się z tajnikami oraz pozwala na odkrycie nowych możliwości wykorzystania programu. Co więcej, udział w szkoleniu może pomóc w automatyzacji i przyśpieszeniu pracy. Kursy pozwalają na zapoznanie się z takimi zagadnieniami jak:

– zaawansowane i zagnieżdżone funkcje,

– zaawansowane formatowanie warunkowe,

– funkcje tablicowe,

– tabele przestawne,

– importowanie danych do programu,

– tworzenie makr.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − trzy =