Z pomponem, nadrukiem, daszkiem – jakie czapki są modne?

Moda dla dzieci

Podczas długich jesiennych lub zimowych spacerów warto założyć na głowę czapkę. Odpowiednie nakrycie głowy powinno być nie tylko ciepłe, ale również i efektowne. Jeśli chodzi o czapki dla dzieci, w tym sezonie największą popularnością cieszą się te z pomponem. W modzie są zarówno modele gładkie, jak i zdobione cekinami.

Alternatywą dla tego rodzaju produktów są tzw. czapki typu smerfetka. Tego rodzaju modele od kilku lat cieszą się dużą popularnością i doskonale wyglądają w połączeniu z szalikiem lub kominem. Szukając modnych czapek dla chłopca, warto zdecydować się na modele o kroju krasnala.

Dobrym pomysłem jest również zakup czapek z zabawnym nadrukiem lub bajkowym motywem. W obecnym sezonie należy raczej zrezygnować z czapek z daszkiem. Alternatywą dla nich mogą być sztruksowe kaszkiety.

Moda dla pań

Jeśli chodzi o czapki damskie zimowe, nadal chętnie wybierane są klasyczne, dzianinowe czapki beanie. Ich popularność wynika zarówno ze względów praktycznych, jak i estetycznych. Czapki typu beanie nie tylko zapewniają ciepło, ale i znakomicie pasują do różnego rodzaju stylizacji, poczynając od tych klasycznych, a na bardziej eleganckich kończąc.

Panie, które pragną się wyróżnić z tłumu, mogą zdecydować się na założenie beretu. Nowoczesne berety znacząco różnią się od dobrze znanych moherowych modeli, które cieszą się dużą popularnością wśród osób starszych. Młoda kobieta w efektownym berecie wygląda efektownie i skutecznie przyciąga wzrok osób postronnych.

Hitem ostatnich sezonów są również obszerne, futrzane czapki. Dużą popularnością cieszą się również czapki uszatki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście + szesnaście =