Szukamy idealnego etui dla naszego telefonu

Etui na telefon to nie tylko modny dodatek, ale wręcz obowiązkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet najbardziej zadbany telefon może nam niechcący spaść i się potłuc. Dobre etui ma za zadanie nie tylko wyglądać świetnie i być dopasowane do naszego stylu czy marki smartfona, jakiego używamy, ale też go chronić choćby przed zarysowaniem obudowy. Zawsze powinno łączyć te dwie funkcje.

Na co trzeba zwrócić uwagę?

Przede wszystkim kupujemy etui dopasowane do naszego telefonu. Oznacza to, że jeśli mamy smartfon XIAOMI, to szukamy przykładowo Etui na telefon XIAOMI MI A2 LITE z kolei, gdy jesteśmy posiadaczami innego modelu, to także wpisujemy dokładną nazwę na przykład Etui na telefon SAMSUNG GALAXY J4 PLUS 2018. Każdy model telefonu ma inne wymiary czy rozmieszczenie aparatów tylnego i przedniego oraz przycisków funkcyjnych. Dlatego właśnie musi być ono dopasowane na wymiar do konkretnego produktu. Nie można kupić wersji dla telefonu Samsung, jeśli posiadamy Xiaomi, bo etui nie będzie dobrze leżeć, ale też możemy sobie zakryć przyciski i będziemy mieli problemy z użytkowaniem.

Moda czy wygoda

Oczywiście dodatkowe okrycie na telefon jest też modnym dodatkiem. Można znaleźć etui wykonane ze skóry czy z ekoskóry w wielu kolorach do wyboru. Jednak najbardziej popularne są wersje silikonowe lub plastikowe z kolorowymi nadrukami. Dostępne są też tak zwane pancerne etui, które mają zapewnić, że nawet przy upadku telefon wyjdzie z tego cało i bez żadnej rysy. Tutaj już po prostu powinniśmy wybrać to, co nam się najbardziej podoba.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 15 =