Jakim dodatkiem dopełnić elegancką, męską stylizację?

Eleganckie męskie stylizacje z reguły znacznie różnią od tych dla pań, co zdaje się być zgoła oczywiste. Ich podstawą są spodnie materiałowe oraz koszula wizytowa. Może to być także cały garnitur, który bez wątpienia jest najbardziej klasycznym z kompletów. Wyszukany strój to jednak nie tylko ubrania, ale również dodatki, które wzbogacają jego wygląd. Chodzi przede wszystkim o biżuterię, która może przybierać wiele różnych form. Na największą uwagę zasługuje jednak zegarek.

Zegarek, czyli idealny dodatek dla mężczyzny

Ubierając się elegancko, mężczyzna powinien wyposażyć się w klasyczny zegarek. Najlepiej, jeśli będzie to prosty model, a więc nierzucający się w oczy zbyt nachalnym wzornictwem. Dobrze, jeśli będzie posiadał czytelną tarczę oraz stosunkowo zgrabny kształt, tak aby nie sprawiał problemów podczas noszenia pod koszulą. 

Taki zegarek zamiast bransolety, powinien posiadać pasek z dobrej jakości skóry, w kolorze czarnym lub brązowym. Nie bez znaczenia będzie też mocowanie, które może występować w kilku wariantach. Tym najlepszym i najbardziej eleganckim będzie bez wątpienia zapięcie klamerkowe. Poza tym podczas doboru zegarka warto pamiętać, że jego tarcza musi dobrze pasować do koperty. Najpopularniejsze połączenia to przykładowo ciemna tarcza i złota koperta, czy też kombinacja kolorów białego i srebrnego. Jednocześnie nie wolno zapomnieć o wysokim standardzie wykonania, który zapewnić mogą tylko renomowani producenci. Ich produkty można zakupić m.in. na stronie internetowej: https://zegarmistrzlodz.com.pl/10036-maurice-lacroix, lub też u obeznanych w branży zegarmistrzów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × cztery =