Jak rozmieścić gości na sali weselnej?

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary zakochanych. Jest niezwykłą okazją do wspólnego świętowania w gronie najbliższych osób. To również poważne przedsięwzięcie organizacyjne, które wymaga odpowiedniej logistyki. Jedną z najważniejszych kwestii związanych z weselem jest właściwe rozmieszczenie gości na sali. O czym pamiętać aby uniknąć przykrych w skutkach błędów?

Przyjazne środowisko

Na weselu gromadzi się wiele osób. Oprócz najbliższej rodziny i przyjaciół pojawiają się także dobrzy znajomi, dalsi krewni oraz osoby towarzyszące. Z uwagi na to, że sporą część czasu spędza się jednak przy stole, należy zadbać o to, aby stworzyć ku temu odpowiednie warunki. Podstawową kwestią jest zdecydowanie o ułożeniu stołów i określenie czy preferujemy raczej więcej mniejszych stolików, czy kilka długich stołów. Możliwe jest również częściowe połączenie obu tych opcji. Jeśli chodzi o plan stołów weselnych szablon przygotowany z myślą o wynajętej sali będzie nieocenioną pomocą.

Ułatwić integrację

Następny krok to przypisanie konkretnych miejsc danym osobom. Najlepszym rozwiązaniem jest kierowanie się wzajemnymi relacjami. Bliska rodzina będzie zadowolona, gdy przydzielimy jej miejsca w ścisłym kręgu. Przyjaciele pary młodej, którzy są zazwyczaj osobami w podobnym wieku, będą zadowoleni z własnego towarzystwa. Znakomitym pomysłem będzie również ulokowanie obok siebie osób, które pojawiły się na przyjęciu bez osoby towarzyszącej. Pomoże to w nawiązaniu nowych znajomości i w znakomitej zabawie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × pięć =