Jakich ubrań na jesień nie może zabraknąć w szafie żadnej kobiety?

Nagłe jesienne spadki temperatur często zaskakują kobiety, przez co nie mają się w co ubrać w deszczowy i zimny dzień. Najlepiej pamiętać o tym z wyprzedzeniem, a przy okazji wybrać takie ubrania, które są modne i przede wszystkim wygodne. O czym kobiety w powinny szczególnie pamiętać?

Kurtka czy płaszcz?

W zależności od okazji w szafie nie powinno zabraknąć ani kurtki, ani płaszcza. Ta pierwsza powinna być przeciwdeszczowa, ale nie musi przyjmować postaci brzydkiej peleryny. Warto pomyśleć o sportowej kurtce z kapturem, która świetnie nadaje się do wyjścia do pracy czy na uczelnię. W przypadku bardziej oficjalnych okazji lepiej sprawdzi się płaszcz. Najlepiej, gdy będzie on odpowiednio ciepły i utrzymany w stonowanych, modnych ostatnio barwach typu czarny, szary czy brązowy. Do płaszcza idealnym dodatkiem są sukienki i spódnice, których można szukać chociażby pod adresem https://wlokienka.com/. Tak skomponowana kreacja będzie idealna zarówno do pracy, jak i na eleganckie wyjście w gronie rodziny czy znajomych.

Odpowiednie buty 

W kontekście jesieni istotne są również odpowiednie buty. Wynika to z bardzo częstych opadów deszczu. Modne ostatnio są nieprzemakalne botki na obcasie, a jeśli kobieta ceni sobie wygodę – warto postawić na trzewiki z płaską podeszwą. Przydatne bywają również buty sportowe, które ułatwiają poruszanie w bardziej słoneczne dni. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 9 =