Jak się szybko odmłodzić?

W dzisiejszych czasach trudno nadążyć za innymi w pogoni za młodym wyglądem. To, jak o siebie dbamy, co jemy i czy stosujemy zabiegi i odpowiednie do wieku kosmetyki, stało się niejako wyznacznikiem naszego podejścia do życia. Zdrowe i zadbane ciało, a zwłaszcza twarz, staje się z czasem naszą wizytówką, od której zależy nie tylko to, jak jesteśmy postrzegani, ale również to, jak rozwija się nasza kariera.

Zabiegi, które pomogą zatuszować pierwsze objawy starzenia.

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych zabiegów, do jakich przyznają się nie tylko gwiazdy, ale coraz częściej osoby żyjące z dala od świateł reflektorów, to botoks. Botoks może przyjmować formę zarówno wstrzykiwania w bruzdy powstałe na czole, pod oczami jak również świetnie sprawdza się botoks w usta. Iniekcje botoksu, czyli toksyny botulinowej są z zasady bezpieczne i stosowane z umiarem nie powinny powodować efektów ubocznych w postaci paraliżu mięśni lub niemożności powstania naturalnych marszczeń na twarzy.

Nieco inny problem związany z upływem czasu oraz – co bardzo częste, z brakiem podstawowej pielęgnacji dłoni, to problem dotyczący pękających opuszków palców. Jest to dość przykra dolegliwość, która może skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza osobom, które pracują np. przy komputerze. Pękające ranki sprawiają ból przy niemal każdej czynności – od mycia naczyń, po pisanie na klawiaturze. W zależności od stopnia zaawansowania problemu, dobrym na niego sposobem mogą być różnego rodzaju maści przyspieszające keratynizację naskórka.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × pięć =