Funkcyjne dodatki do salonu

Niemal każda pani domu uwielbia łączyć w swoim mieszkaniu funkcjonalność z pięknym designem. Zwłaszcza, jeśli chodzi o urządzenie salonu – miejsca, w którym przyjmowani są goście i spędzany jest dzień. Przygotowaliśmy zestawienie kilku funkcyjnych dodatków do tego pomieszczenia, które pomogą je udekorować, a jednocześnie będą przydatne domownikom. O czym mowa? 

Okna na pierwszym planie

Wiele razy zastanawiałaś się, w jaki sposób zastąpić zasłony w Twoim salonie czymś, co będzie w rzeczywistości wykorzystywane przez domowników? Sprawdź, jak wiele może zaoferować Ci roleta rzymska zamontowana na ramie okiennej. Te charakterystyczne akcesoria do wyposażenia wnętrz doceniane są przez gospodynie domowe w wielu krajach. Obok oryginalnej dekoracji okna element ten spełnia ważną funkcję: osłania wnętrze przed przedostawaniem się niechcianego światła. Mowa w szczególności o specjalnym materiale „dzień noc”, który nawet w najbardziej słoneczną pogodę odetnie dostęp promieni światła do pomieszczenia. 

Zadbaj o wilgotność powietrza w salonie

Jaki element wyposażenia poza żaluzjami dzień noc doda funkcyjnego charakteru wnętrzu? Posiadacze mieszkań z salonem powinni zainstalować w nich nawilżacze powietrza. Nie chodzi jednak o elektroniczne modele urządzeń, lecz o niewielkie pojemniki z wodą, które umieszczać można na kaloryferach w salonie. Te dekoracyjne kubeczki w dyskretny sposób zawiesić można na grzejnik, regularnie uzupełniając je wodą. Zwłaszcza, że są one dostępne w wielu wzorach, dzięki czemu nawilżacz może ściśle pasować do wystroju wnętrza salonu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =