Co warto wiedzieć o linii kredytowej?

Linia kredytowa jest nowoczesnym sposobem na wzięcie pożyczki bez potrzeby wypełniania wielu wniosków. Jest to kredyt odnawialny, który można otrzymać w tym samym banku, w którym posiadamy konto osobiste.

Na czym polega linia kredytowa?

Linia kredytowa pozwala na znacznie szybsze otrzymanie pożyczki. To rodzaj kredytu odnawialnego, który przyznawany jest w ramach naszego konta osobistego. Limit, na który kredytobiorca może się zadłużyć, jest z góry ustalony na podstawie historii kredytowej. Jednym słowem – w zależności od wcześniejszej historii kredytowej oraz na podstawie analityki przeprowadzanych na koncie osobistym operacji bank ustala, jak wysoką kwotę kredytu kredytobiorca może wziąć. Kwota przyznawanego kredytu również jest zwiększana, kiedy zwiększają się wpływy na koncie. Cel na jaki zostaną przeznaczone środki, jest dowolny. Kredyt zawierany jest za pomocą jednego formularza. Jeśli środki na naszym koncie są dostępne regularnie na koncie, to możemy być pewni, że procedura kredytu będzie szybka i bezproblemowa. Wysokość kredytu zależna jest również od tego, czy zaciągamy go jak osoba prywatna, czy jako firma. Dla przedsiębiorców kredyt liniowy jest znacznie wyższy, a okres kredytowania dłuższy.

Linia kredytowa a tradycyjny kredyt

Linia kredytowa ma wiele zalet – przede wszystkim nasze środki są wypłacane od ręki bez zbędnych formalności, mamy możliwość również odnowienia linii, by zaciągnąć nową pożyczkę. Więcej o linii kredytowej znajdziemy na stronie: https://kredyt-firmowy.pl/linia-kredytowa-ratunkiem-dla-mikroprzedsiebiorcow. Oferty kredytów znajdują się również na stronie: https://kredyt-firmowy.pl

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − cztery =