Wyróżniające się kolory lakierów do paznokci

Podkreślanie koloru paznokci ma dla kobiet bardzo duże znaczenie i jest często odbiciem ich emocji oraz poziomu energii. Dodatkowo stanowi swojego rodzaju wpływ na budowanie ich wizerunku w pracy, w domu i na luźnych imprezach. Jakie kolory lakierów do paznokci najchętniej wybierają kobiety w tym sezonie?

Trendy kolorystyczne w lakierach do paznokci

Idąc za przykładem inspiracji pojawiających się w modowych pismach i na stronach blogerek specjalizujących się w światowej modzie można zauważyć, że w tym sezonie na kobiecych paznokciach będą dominowały barwy mocne, zdecydowane, żywe i energetyczne. Poza całą gamą klasycznych lakierów w tonacjach podstawowych: czerwonych, niebieskich i żółtych na salony wejdą przeróżne odcienie i wariacje tych barw.

Przeglądając propozycje ze sklepu https://emedical24.pl widać wpływ tych tendencji na dobór lakierów do paznokci kupowanych przez kobiety najchętniej. Lakiery do paznokci w głębokiej czerwieni są tutaj klasyką gatunku, a tuż obok stoją całe szeregi barw pochodnych, malinowych, łososiowych, różowych, głęboko purpurowych oraz w modnym odcieniu buraka z Miami. Niebieskie tonacje zdecydowanie mocniej wpadają w tym sezonie w szarości, od lakierów niebiesko-szarych, poprzez tony coraz ciemniejsze, grafitowe, po nordyckie odcienie szarej mgły.

Wybór modnych lakierów do paznokci jest dla kobiet dużym wyzwaniem, ponieważ styl kolorystyczny jest każdorazowo decyzją podszytą emocjami i dlatego w miejscu przechowywania damskich lakierów rzadko znajdziemy pojedyncze sztuki podobnych barw. To raczej całe zestawy różnorodności gotowe do wykorzystania przy każdej okazji.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × 4 =