Sprawdzone sposoby aby sprzedać swoje mieszkanie za rozsądną cenę

Sprzedaż mieszkania to jedna z najbardziej stresujących rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobisz. Chcesz się upewnić, że idzie za jak najwięcej pieniędzy, ale w tym samym czasie nie chcesz stracić pieniędzy na transakcji.

Istotne kwestie jakie warto wziąć pod uwagę sprzedaży mieszkania

1. Zatrudnij doświadczonego brokera z udokumentowanym rekordem.

2. Upewnij się, że jest ono gotowe do oglądania. Przed pokazaniem się na otwartym domu, daj swojemu miejscu dokładne czyszczenie i upewnij się, że cały bałagan zniknął. Ostatnią rzeczą, jaką kupujący chcą zobaczyć, są czyjeś ubrania lub naczynia piętrzące się w zlewie!

3. Upewnij się, że wszystkie Twoje dokumenty są w porządku przed umieszczeniem ogłoszenia na odpowiedniej stronie, gdzie każdy może je zobaczyć (choć może warto dać potencjalnym nabywcom znać o aukcji, jeśli skontaktują się z Tobą bezpośrednio).

4. Nie przywiązuj się zbytnio do jednego kupującego – nawet jeśli oferuje on pełną cenę!

5. Kupujący uwielbiają słyszeć o „nowych projektów rozwojowych” dzieje się w pobliżu, zwłaszcza jeśli istnieją jednostki lewo niesprzedane w tych projektach, które potencjalnie mogą być przekształcone w wynajem (a więc konkurować z ich).

Dobrym rozwiązaniem jest także skorzystanie z usług, jakie ma w swojej ofercie skup nieruchomości Poznań jako jedno z większych miast w Polsce, ma wielu przedstawicieli na rynku, którzy zajmują się tym profesjonalnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 3 =