Ekologiczne i pomysłowe dodatki, które warto mieć na swoim ślubie

Zaproszenie na ślub to dla narzeczonych okazja, by wyrazić swój styl i wręczyć przyszłym gościom wyjątkową pamiątkę. Zwykłe zaproszenia na niskiej jakości papierze często lądują w szufladzie i łatwo ulegają zniszczeniu. Coraz częściej kartki na wesele wykonuje się na materiałach ekologicznych, które są zarazem trwalsze od papieru. Świetną pamiątką dla przyszłego weselnika będzie natomiast zaproszenie zapisane na szkle.

Nowoczesne zaproszenia na ślub

Tekst przygotowany przez narzeczonych na eleganckiej, szklanej płytce z pewnością nie wyląduje na dnie szuflady, ale będzie świetną ozdobą, którą warto umieścić w widocznym miejscu. Wysokiej jakości cienkie, a zarazem wytrzymałe szkło sprawia wrażenie delikatnego i estetycznego produktu. Tekst zaproszeń zakochani mogą wybrać sami, tak samo, jak grafikę, która może znaleźć się na ozdobie. Takie zaproszenia można znaleźć choćby na witrynie https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/na-szkle/.

Każda okazja jest dobra, aby zadbać o środowisko – nawet ślub. Zamiast zwykłych, papierowych warto postawić na zaproszenia ślubne ekologiczne, wykonane z materiałów, pochodzących z odzysku. Taka kartka jest świetnym pomysłem na wyrażenie swojej indywidualności i nowoczesności. Papier ekologiczny znacznie różni się od zwykłego – często ma chropowatą i miłą w dotyku teksturę oraz ciemniejszy, bardziej naturalny kolor. Druk na tego typu zaproszeniach również prezentuje się bardziej wyraziście. Wybór odpowiedniej formy poinformowania o weselu to z pozoru niewielki, ale istotny wybór. Kartka z zaproszeniem powinna wyrażać styl i charakter narzeczonych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − sześć =