Jak nosić bieliznę modelującą?

Rzadko która kobieta jest w stu procentach zadowolona ze swojej sylwetki. Nawet bardzo szczupłe panie mają swoje kompleksy… Na szczęście z pomocą przychodzi nam bielizna modelująca. Dzięki niej w kilka minut możemy poprawić swoją sylwetkę. Bez ingerencji chirurga plastycznego i wizyty w siłowni. Wystarczy krótka wizyta w sklepie z bielizną.

Wymodeluj swoje ciało

Bielizna modelująca pomoże nam wyrównać proporcje naszej sylwetki. Jeśli mamy duże piersi odpowiednio dobrany biustonosz podtrzyma nam biust. A także odciąży kręgosłup. Panie z mniejszymi piersiami również znajdą coś dla siebie. Dzięki dopasowanej bieliźnie mogą lepiej wyeksponować nawet niewielki biust.

Bielizna modelująca pomoże nam też gdy mamy problem z pośladkami, udami czy biodrami. Wystarczy dobrać odpowiednie majtki modelujące. Jeśli naszym kompleksem jest zbyt płaska pupa to wybierzmy bieliznę, modelującą ze specjalnymi, silikonowymi wkładkami. Dłuższe majtki pomogą wyszczuplić biodra, brzuch i uda. Pomogą ujarzmić tak nielubiany przez nas cellulit.

Jak kupować bieliznę modelującą?

Bielizna modelująca musi być dobrze dopasowana. Dlatego warto dokładnie ją zmierzyć, zwłaszcza jeśli to są nasze pierwsze zakupy tego typu. Jeśli kupimy ją w zdecydowanie za małym rozmiarze, to osiągniemy odwrotny efekt od zamierzonego. Za ciasna bielizna podkreśli i uwydatni każda nadprogramową fałdkę… A przez to na pewno nie będziemy wyglądać korzystnie. A za luźna bielizna? Ona najzwyczajniej w świecie nie spełni swojego zadania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + siedemnaście =